باشگاه مشتریان


vision-mission
vision-mission
vision-mission

باشگاه ماناتل پارس چیست؟

باشگاه مشتریان ماناتل پارس راهی جدید برای برقراری ارتباط بین فروشندگان و مصرف کنندگان موبایل در سطح کشور با شرکت ماناتل پارس میباشد.
تمامی فروشندگان موبایل در ایران با عضویت در این باشگاه امکان ارتباط مستقیم با شرکت خواهند داشت و شرکت ماناتل پارس با پشتیبانی از فروشگاها امکان تهیه کالا با کیفیت مناسب ،خدمات بهتر و قیمت مناسب فراهم مینماید.
تمامی فروشگاهای موبایل و تبلت در ایران با خرید کالاهای شرکت ماناتل پارس و ثبت کد کالاها در باشگاه میتوانند عضو این مجموعه شده و از خدمات و مزایای این طرح بهرمند گردند.
همچنین مصرف کنندگان گرامی که کالاهای شرکت ماناتل پارس را خریداری میکنند با ثبت کد محصول خود در باشگاه ماناتل پارس به عضویت درآمده از اخبار و اطلاعات کالاها و شرکت با خبر شوند و در قرعه کشی باشگاه برنده جوائز ارزشمند گردند.

باشگاه مشتریان(مصرف کنندگان)

برای عضویت در باشگاه مشتریان ماناتل پارس کافی است پس از خرید محصول بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ثبت کد محصول، ایمیل و شماره موبایل خود و انتخاب کلمه عبور عضو باشگاه مشتریان ماناتل پارس شوید و از مزایا و جوایز آن بهره‌مند شوید.

vision-mission vision-mission

باشگاه فروشندگان

برای عضویت در باشگاه فروشندگان ماناتل پارس کافی است بر روی لینک زیر کلیک کنید و با ثبت کد محصول، ایمیل و شماره موبایل خود و انتخاب کلمه عبور عضو باشگاه فروشندگان ماناتل پارس شوید و از مزایا و جوایز آن بهره‌مند شوید.
vision-missionvision-mission

شرایط ویژه ی جشنواره ی برگ ریزان

1- به سه نفر برتر هر جشنواره 40 امتیاز در جشنواره بعدی تعلق می گیرد. 3 نفر برتر به کسانی تعلق می گیرد که پیشرفت چشمگیری نسبت به جشنواره های قبلی داشته باشند.
2- به فروشنده ای که بیشترین امتیاز را در جشنواره برگریزان کسب کند 100 امتیاز هدیه در جشنواره بعدی تعلق میگیرد.
3- به فروشنده ای که بیشترین تعداد تگ را در جشنواره برگریزان ثبت کند 100 امتیاز هدیه در جشنواره بعدی تعلق میگیرد.
4- شما میتوانید 3 نفر اول از نظر امتیاز و از نظر تعداد تگ را هر روز در صفحه باشگاه مشتریان در سایت ماناتل پارس مشاهده فرمائید.
5- به کسانیکه روزانه حداقل 3 عدد تگ ثبت کنند(تعداد تگ مهم میباشد نه تعداد امتیاز) 200 امتیاز در جشنواره بعدی تعلق میگیرد و همچنین میتوانید لیست تغییر امتیاز تگ گوشی ها و تبلت ها را از صفحه تگ ها دنبال کنید.

طراحی شده توسط تیم فنی شرکت ماناتل پارس